تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » معرفی کاسه نمد KACO

معرفی کاسه نمد KACO


هنگامی که به حداکثر کیفیت و قابلیت اطمینان، تخصص منحصر به فرد در توسعه و تولید و حضور جهانی در تمام بازارهای عمده خودرو، KACO اولین انتخاب است. به عنوان یک تامین کننده قابل اعتماد و شریک توسعه نوآورانه به صنایع خودرو سازی و تامین کننده، ما در طی دهه ها با نیازهای چالش برانگیز و تغییرات فنی این بخش روبرو شده ایم. از آنجا که ما می دانیم که تنها محصولات درجه یک می تواند ما و مشتریان ما را به موفقیت برساند، ما در بخش های انتخاب شده تخصص داریم، جایی که ما یکی از سه تامین کننده برتر در سراسر جهان هستیم.

شریک ترجیحی صنعت خودرو
ما سیستم های پویا دینامیکی پیشرفته را به بالاترین استانداردهای تولید می کنیم و هدف ما ارائه بهترین نسبت قیمت / سود است. در همکاری نزدیک با مشتریان ما، ما در حال توسعه راه حل های جدید و جدید برای آینده فناوری خودرو.

دفتر مرکزی KACO در هیلبرن آلمان است. به عنوان یک شرکت پویا با فرهنگ یک شرکت متوسط، ما همچنان به رشد سودآوری ادامه خواهیم داد. ما در بازار های امروز با محصولات و مواد نوآورانه و متناسب عرضه می کنیم و زمینه های کاربردی جدید و جذاب را هدف قرار می دهیم. حداکثر انعطاف پذیری، زنجیره های کوتاه فرمان و پاسخ سریع با کیفیت بالا ویژگی هایی هستند که KACO را از هم جدا می کنند و موفقیت آن را تضمین می کند. فرایندهای تجاری کارآمد، تولید بهینه شده و استفاده از سیستم های مدرن فناوری اطلاعات، ما را برای آینده آماده می سازد.

روند قوی رشد: KACO فعالیت های خود را در چین گسترش می دهد
چین به طور فزاینده ای تبدیل به یک بازار کلیدی برای KACO می شود. این شرکت در چندین سال فعالیت خود را با محل تولید در Wuxi فعال کرده و فعالیت خود را در یکی از مهمترین بازارهای نوظهور جهان گسترش داده است. با دومین شرکت تابعه چینی در شهر Ningguo در استان آنهویی - که در پایان سال 2014 تأسیس شده است، متخصص تخصصی راه حل های بسته بندی، توجه به نیازهای رو به رشد این بازار پویا را مد نظر قرار می دهد.

کیفیت KACO، ساخته شده در چین
همانطور که در اروپا و آمریکای شمالی نیز کیفیت محصول در چین بسیار مهم است. در راستای شعار "کیفیت KACO، ساخته شده در چین"، تأسیسات تولید در هر دو سایت چینی با توجه به معیارهای پیشرفته مجهز شده اند. پیاده سازی دقیق فلسفه کیفیت KACO در کارخانه های Wuxi و Anhui تضمین می کند که مشتریان آسیا استانداردهای مستمر و قابل استفاده در تمامی محصولات KACO را به دست می آورند.

کارفرمای جذاب
یکی از عوامل کلیدی موفقیت ما، کارکنان بسیار محترم و واجد شرایط ما هستند که طیف وسیعی از تخصص های حرفه ای خود را در تمامی سایت های شرکت برای تولید محصولات با کیفیت برتر ما اعمال می کنند. KACO با یک مدرک مدرن و سبک مدیریت همکاری کار می کند که کارکنان را تشویق می کند و به چالش می کشد و فرصت های خوبی برای پیشرفت حرفه ای ارائه می دهد. این باعث می شود یک کارفرمای بسیار جذاب و اولین انتخاب برای متخصصان و مدیران جوان باشد.

منبع : https://www.kaco.de
23 فروردین 1397, 21:25 / خبرها / کاسه نمد / معرفی کارخانه های کاسه نمد

نظر بدهید


up