تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » کاسه نمد چیست ؟

کاسه نمد چیست ؟


در متن زیر به جای عبارت کاسه نمد از عبارت ( مهر و موم روغن ) استفاده شده است

مهر و موم روغن چیست؟

مهر و موم نفت - راهنمای روغن مهر و موم شفت Rotary
همچنین به عنوان مهر و موم شفت روتاری، مهر و موم شفت، مهر و موم لب، مهر و موم لب elastomeric و یا هر گونه تغییر از آن شناخته شده است. این یک وسیله ساده برای از بین بردن گرد و غبار، خاک، آب یا سایر آلودگی ها است و در عین حال حفظ روان کننده در تجهیزات شفت چرخشی است. به طور کلی، آن را به عنوان وسیله ای برای حفاظت از یاطاقان شفت های چرخشی توسعه یافته است.

 ما تلاش می کنیم تا نشان دهیم مهر و موم روغن و مهر و موم مختلف شفت روتاری از جمله مهر و موم صورت، مهر و موم پمپ آب، بسته بندی غلظت و مهر و موم V که به راحتی در دسترس هستند.

مهر و موم روغن چیست و چگونه کار می کند؟

اصل اساسی مهر و موم ساده است - لول انعطاف پذیر در مقابل بخش چرخشی (معمولا شفت) نگه داشته می شود در حالی که پوشش (یا O.D.) به داخل مسکن یا سوراخ فشار داده می شود و مهر و موم را در محل نگه می دارد. چسب مهر و موم شده نیاز به برخی از نوع روانکاری برای جلوگیری از بیش از حد گرم است و معمولا با استفاده از یک بهار جارو برقی.

روغن مهر و موم و انواع مختلف چیست؟

بسیاری از آنها برای فهرست کردن بیش از حد زیاد هستند و طیف گسترده ای از طرح ها، اندازه ها و مواد مناسب برای طیف وسیعی از برنامه های کاربردی را پوشش می دهند. برخی از طرح ها مطابق با استانداردهای بین المللی مانند BS1399 و DIN 3760 برای اندازه های متریک و انواع مهر و موم هستند، اما اکثریت آنها مطابق با برنامه های خاص ساخته شده اند - از این رو انتخاب های فراوانی در دسترس است. این وبلاگ در نظر گرفته شده برای کمک به این انتخاب و نوع مهر و موم، مواد و اندازه در نظر بگیرد.

مهر و موم نفت چیست و چگونه باید آنها را سفارش داد؟

ساده ترین راه این است که بدانید که کدام بخش تولید کننده ترجیح داده شده، اندازه قطر شفت، قطر مسکن و عمق حفره، و یا استفاده از بروشور ما برای ایجاد مرجع خدمات M Barnwell خدمات. بسیاری از نام های سنتی قدیمی تولیدکنندگان مهر در تغییر یا ناپدید شده اند. اگر دیگر در دسترس نباشد، ما به شما توصیه خواهیم کرد و هر زمان که امکان پذیر است، یک مهر و موم جایگزین مناسب تهیه کنید. اگر نگرانی شما این است که مهر و موم درست برای این کار را بدست آورید، باید چیزی درباره برنامه و همچنین اندازه کلی بدانید. اگر شک داشته باشید - با ما تماس بگیرید، ما در انتخاب مهر و موم شما کمک خواهد کرد.

چه مواد موجود است؟

چرم احتمالا قدیمی ترین مواد لب است که هنوز هم در استفاده مشترک است، اما حرکت به سوی روش تولید انبوه، افزایش گسترده ای در توسعه ی لاستیک مصنوعی دیده می شود که خود را به تزریق دقیق و تکراری و قالب گیری فشرده سازی می دهد. نیتریل هنوز هم از اکثر الاستومرهای معمول برای استفاده "نرمال" است، در حالیکه Viton به سرعت برای Polyacrylic و سیلیکون جایگزین برای کاربردهای با درجه حرارت بالا است. ویتون همچنین دارای مقاومت بالا در برابر سایش و شیمیایی است که آن را یک الاستومر ترجیح داده است. تحولات اخیر در استفاده از PTFE برای مهر و موم شفت Rotary باعث شده است که به ویژه برای سرعت چرخش شفت و یا برنامه های کاربردی روانکاری ضعیف است.

چگونه از آنها استفاده می شود؟

هنگامی که مناسبترین مهر و موم موجود را انتخاب کرده اید، با توجه به محیط، درجه حرارت، سرعت شفت، فشار، قابلیت دسترسی روانکار و اندازه، البته، مهر و موم باید به اندازه کافی ذخیره شده و پس از آن به درستی نصب شده است. چند پیشنهاد وجود دارد که می تواند کمک کند:

ذخیره سازی و حمل و نقل

یک استاندارد بریتانیا برای کنترل رغبت های مصنوعی وجود دارد. BS 3574 (1989) به تعیین طول عمر کمک می کند - به عنوان مثال، نیتریل و پلی اکریلیک، گروه "B" هستند و دارای 7 سال زندگی هستند، در حالی که سیلیکون و فلوئورالاستومر (ویتون) گروه C هستند و دارای 10 سال عمر مفید PTFE و چرم به این دسته نمی آیند، اما مثل دیگران باید در بسته بندی اصلی نگه داشته شوند تا تا زمانی که ممکن است دور از نور مستقیم، گرد و غبار و رطوبت باشند. ازن، که همچنین می تواند توسط کامیون های باتری هدایت می شود اثر بسیار بد بر رشته های مصنوعی. در نهایت، محافظت از چسب مهر و موم - مهر و موم را بر روی ناخن، سیم و غیره آویزان نیست

نصب و راه اندازی

اگر مهر و موم به تجهیزات اولیه نصب شده باشد ممکن است بر روی شفت و مسکن حفره تأثیر بگذارد، اما اگر شما جایگزین مهر و موم پوشیده شده باشید، لازم است که شرایط این دو قسمت ضروری را در نظر بگیرید. برای لبه های تیز و بریده شدن - به ویژه در محورها و چنگال ها را بررسی کنید یا قبل از شروع کار، می توانید مهر و موم را از بین ببرید. اگر شفت بیش از حد فرسوده باشد، با استفاده از یک کیت Repair Shaft Services M Barnwell در نظر بگیرید.

منبع : http://www.barnwell.co.uk
26 فروردین 1397, 01:29 / خبرها / کاسه نمد

نظر بدهید


up