تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » انواع کاسه نمد

انواع کاسه نمد


در متن زیر به جای عبارت کاسه نمد از عبارت : مهر و موم روغن استفاده شده است

مهر و موم روغن (مهر و موم Rotary)
مهر و موم نفت (همچنین به عنوان مهر و موم چرخان یا مهر و موم) شناخته می شود طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی از جمله تجهیزات داخلی به ماشین آلات خودرو و نیروگاه، پمپ های صنعتی، توربین های گاز و هواپیما و کمپرسورها.

اگر سیستم شما مدرن باشد، سرعت سطح می تواند تا 30 متر بر ثانیه افزایش یابد و دمای کار تا 250 درجه سانتیگراد باشد. برای این نوع مهر و موم نفت، می توان از مهر و موم نفت با کارایی بالا استفاده کرد. هنگامی که سرعت تا 90 متر بر ثانیه افزایش می یابد، لب با استفاده از ترکیبات PTFE تولید می شود تا تولید گرما را کاهش دهد. برای کاربردهای فشار بالا، ما طیف گسترده ای از پروفیل مهر و موم نفت ساخته شده با استفاده از ترکیبات مبتنی بر PTFE.

در دستگاه های Advanced Sealing دستگاه، ما برای انجام وظایف خویش، مهر و موم روغن را طراحی و طراحی می کنیم. اگر مهر و موم نفت به درستی انتخاب نشود، حتی حتی چند درصد نشت می تواند ناخوشایند باشد و هزینه های زیادی را برای تعداد زیادی از کاربران ایجاد می کند و همچنین باعث آلودگی محیط زیست می شود. توجه داشته باشید که مهر و موم روغن نه تنها برای مهر و موم کردن روغن روان کننده است، بلکه می تواند برای مهر و موم سیالات دیگر مانند آب، مواد غذایی و مواد شیمیایی استفاده شود. ما درک می کنیم که قابلیت اطمینان و شهرت سیستم شما بستگی به عملکرد خوبی این مهر و موم نفت دارد.

مهر و موم های استاندارد استاندارد در یک محیط چلپ چلوپست بدون فشار و فشار کم تا 0. 3 تا 0.5 میلی متر کار می کنند. اگر نیاز به فشار بیشتری دارید، با ما تماس بگیرید و ما می توانیم شما را با نوع دیگری از طراحی طراحی مهر و موم. اگر یک نوع استاندارد مهر و موم در یک وضعیت فشار بالا مورد استفاده قرار گیرد، اعوجاج و سایش لب رخ می دهد. این کار طول عمر مهر و موم نفت را کوتاه می کند و باعث خرابی های غیر ضروری می شود. اگر تحمل به مسکن خود را به عنوان نزدیک به عنوان مسکن استاندارد کنترل نمی شود، ما می توانیم پوشش بیرونی مهر و موم روغن با مشخصات خاصی ایجاد کنیم تا مهر و موم روغن به طور صحیح در صندلی شما صحیح بماند قبل از برداشتن ابزار مونتاژ مونتاژ.

اگر برنامه کاربردی است به طوری که مایع روان کننده به طور مداوم در دسترس نیست، یا دمای کار، سازگاری مایع، سرعت و فشار از طبیعت سخت تر است، سپس ما می توانیم مهر و موم روغن را با استفاده از روکش بیرونی فولاد ضد زنگ با PTFE خالص و پر لب (نوع ASD SS-PTFE). این نوع مهر و موم در حال حاضر به طور گسترده ای توسط مشتریان ما در صنعت خودرو و حمل و نقل استفاده می شود. پوشش فولاد ضد زنگ با مهر و موم لب فلورسنت PTFE، دستگاه های با درجه بالاتر رتبه را به شما ارائه می دهد و فواصل زمانی طولانی تر را به شما اجازه می دهد. نوع ASD SS-PTFE ما مخصوصا برای برنامه کاربردی خشک کردن مناسب است. برای مثال، یک موتور ممکن است برای مدت زمانی در هنگام راه اندازی خنک شود، تا زمانی که یک چلپ چلوپ در دسترس باشد به خصوص پس از مدت طولانی ذخیره یا حمل و نقل. جنبه های طراحی خاصی که در سیستم شما مورد نیاز است قبل از استفاده از مهر و موم نوع ASD SS-PTFE ما وجود دارد. با ما تماس بگیرید و ما در این زمینه به شما توصیه خواهیم کرد. بعضی از نمونه های مهر و موم روغن از جنس استنلس استیل برای مشتریان ما وجود دارد.

علاوه بر مهر و موم نفت، ما همچنین می توانیم دستگاه های مهر و موم که بر روی صورت شعاعی سیستم شما مهر و موم شده است، به عنوان مخالف چهره محوری مهر و موم نفت. با استفاده از این نوع مهر و موم، سطح سطح شفت شما می تواند کم اهمیت تر باشد و مهر و موم می تواند با کمر درد و ناهماهنگی کار کند.

انواع مهر و موم دقیق روغن
در ساخت مهر و موم نفت، ما استفاده از مواد پلیمری مدرن مدرن و ما در درک ما از مکانیزم مهر و موم که در رابط مهر و موم رخ می دهد تکیه می کنند. ما در نتیجه شما را با مهر و موم نفت و همچنین افزایش حفاظت از محیط زیست فراهم می کند. ما انواع مختلف مهر و موم نفت را ارائه می دهیم:

مهر و موم روغن با عمر هدف
روغن مهر و موم پارچه
روتاری V-Seal
روغن مهر و موم PTFE O-Ring
PTFE فلزی مورد مهر و موم روغن
روغن مهر و موم روغن PTFE
روغن مهر و موم PTFE

26 فروردین 1397, 22:28 / خبرها / کاسه نمد

نظر بدهید


up