تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » معرفی کاسه نمد bestoring

معرفی کاسه نمد bestoringاستقامت بسیار ضروری برای موفقیت کسب و کار است!
بهترین شرکت Ring Industrial در سال 1981، بیش از بیست سال با روح حرفه ای و پایداری در تولید و تحقیق و توسعه محصولات لاستیکی تاسیس شد. خط تولید اصلی ما شامل حلقه های زنجیری، بسته بندی، سیم لاستیکی، شلنگ لاستیکی و سایر محصولات دیگر ساخته شده از لاستیک است که به طور گسترده در خودرو، قطعات موتور سیکلت، قطعات ماشین آلات قطعات، قطعات حمام و توالت، و غیره استفاده می شود. در داخل و خارج از کشور به رسمیت شناخته شده است.

تحت توانایی رهبری رئیس جمهور ما، تونی هسیائو، کل بهترین تیم حلقه، اعتماد شرکتی ما به کیفیت اول، رضایت مشتری، تحویل به موقع و قیمت رقابتی در تلاش های کامل را حفظ می کند. امروز کار گروهی تلفیقی بهترین Ring را در لیست کوتاه سه تولید کننده لاستیکی سه محصول تایوان قرار داده است. به جای تقویت رقابت در بازار، شرکت Best Ring (Xiamen) Manufacturing Co.، Ltd. در سال 1992 در Xiamen (چین) تاسیس شد تا ظرفیت تولید را بالا ببرد و رقابت با محصول را تقویت کند، تا ظرفیت تولید روزانه از 10 میلیون قطعه تا 12 میلیون افزایش یابد. ما همچنین پایگاه های کسب و کار را در کانادا، استرالیا و فرانسه تاسیس کردیم تا خدمات سریع و با کیفیت را برای تامین نیازهای مشتری فراهم کنیم.

کیفیت زندگی پر از بهترین حلقه و نماد شهرت شرکت ما برای بیش از دو دهه است. با سیستم بازرسی جامع کیفیت، ما قادر به اطمینان از اینکه هر بهترین محصولات حلقه استاندارد خاص و قابل اعتماد است. حرفه ای گری و کارآیی برای موقعیت پیشرو در زمینه بهترین Ring بهترین است. از طریق کنترل هزینه های سختگیرانه و فرایند تولید استاندارد، ما توانایی تقاضای محصول متنوع مشتریان را داریم.

کنترل کیفی کیفی با بازرسی مواد شروع می شود تا ثبات و قابلیت اطمینان مواد اولیه را تضمین کند. و در حین ساخت، ابزار دقیق مختلفی مطابق با استانداردهای بین المللی کار می کند. با محصولات جدید، دستگاه اندازه گیری 3D برای بررسی مشخصات دوبار قبل از بازرسی FQC نهایی اعمال می شود. مکانیزم تضمین کیفیت بهترین شهرت صدا را دریافت کرده است.

برای به دست آوردن استانداردهای دقیق کیفیت ما، بهترین Ring ISO-9002 از سال 1994 تاکنون تایید شده است و در سال 1998 با QS-9000 نیز شناخته شده است. گواهینامه های کیفیت دوگانه بین المللی، تایید کیفیت جهانی محصولات لاستیکی ما است.

تحقیق و توسعه در حال رشد است. بدون R & D، هیچ آینده ای وجود ندارد.

در طول سالها Best Ring منابع قابل توجهی را برای تولید مواد خام لاستیکی، به ویژه مقاومت در برابر اموال در برابر گرما، سرما، روغن، سایش، اسید و قلیایی، اختصاص داده است. هدف این است که محصولات لاستیکی کم هزینه و با کیفیت بالا را به دست آورند.

نوآوری به معنای پیشرفت فنی است؛ پیش بینی و گسترش بازار بر اساس هسته ای از رشته منجر می شود. با توجه به پتانسیل بسیار بالایی در بازار چین، Best Ring در سه سال آتی قصد دارد پایگاه های خدماتی را در شانگهای، چانگچینگ، ووهان، گوانگژو و تیانجین بنا کند. علاوه بر این، توزیع باید در شهرهای انتخاب شده در سراسر جهان ساخته شود تا شبکه خالص محصول ما را بپوشاند.

منبع : http://www.bestoring.com

30 فروردین 1397, 22:22 / خبرها / کاسه نمد

نظر بدهید


up