تلفن AEMBearings
تلفن ها :
051-37665347
09354117894 عدالتی
Whats App
+98 9354117894
تماس با ما
« AEMBearings.IR »
AEM Bearings » خبرها » راه حل گریس MCB

راه حل گریس MCB

MCB با فرمول پیشرفته خود برای طیف گسترده ای از کاربردهای خودرو و صنعتی ، گریس چند منظوره ارتقا یافته خود را با افتخار به مردم معرفی کرد. این به روزرسانی عمده ، حاصل تلاش مشترک مهندسان داخلی MCB برای رفع نیاز روغن کاری برنامه های عمومی است. این محلول گریس که در کشور امارات تولید می شود ، کیفیت های بسیار رقابتی و ممتازی را ارائه می دهد که برای مقاومت در برابر شرایط عملیاتی ساده و حتی طاقت فرسا و دشوار ارائه شده است.انتظار می رود گریس چند منظوره پیشرفته MCB با توجه به زنده بودن و همچنین انعطاف پذیری آن از نظر دامنه کاربردی که دارد و مزایایی که دارد ، بازی انتخاب روان کننده را برای کاربران نهایی و مکانیک ساده کند.

فرمول محرمانه عمل موفقیت آمیز شما
به طور کلی ، اثر چربی به شدت به فرمول شیمیایی آن متکی است ، ممکن است در انواع مختلف ماشین آلات یا لوازم کوچک مانند ماشین لباسشویی باشد. دانش فنی مورد نیاز در انتخاب روانکاری مناسب دلیل بی میلی بیشتر کاربران است که بعداً منجر به تصمیمات اشتباه می شود. این شرایط و عوامل در مرحله فرمولاسیون گریس چند منظوره پیشرفته MCB مورد توجه قرار گرفتند. MCB موفق به ساخت یک راه حل روانکاری کلی شد که مطمئناً می تواند "همه کارها را انجام دهد".

دقت می کنید فرمول این راه حل عمومی مناسب را بدانید؟ همه چیز در گریس است!

غلیظ کننده مخصوص صابون لیتیوم - به خوبی با روغن معدنی متصل می شود و باعث می شود گریس دارای پایداری اکسیداسیون بالا و مقاومت زیادی در برابر سرعت بالا ، آب ، زنگ زدگی و دمای بالا باشد.
روغن معدنی - یک محلول روانکاری چند منظوره که دارای حلالیت بالا با مواد افزودنی و گرانروی مناسب است که باعث می شود گریس در برابر دمای حداکثر 150 درجه سانتیگراد بسیار مقاوم باشد.
سازگاری NLGI درجه 3 - به گریس اجازه می دهد تا در مقابل محیط های مرطوب و دمای بالا مقاومت کند و در عین حال خطر پوشیدن را کاهش می دهد.
افزودنی های فشار شدید - ویژگی های فشار شدید آن به عنوان یک عامل محافظ در برابر سایش ، اصطکاک ، بارهای سنگین ، فشار و ارتعاشات عمل می کند.
"گریس چند منظوره پیشرفته MCB برای حداکثر به روزرسانی و سودآوری آنها برای متخصصانی که در زمینه تعمیر و نگهداری ، تعمیر و عملیات شرکت می کنند ، فرموله و طراحی شده است. هدف ما این بود که با ارائه یک راه حل روغن کاری که می تواند طیف وسیعی از برنامه ها را در صنعت خودرو و صنعت برطرف کند ، انتخاب چربی را ساده کند. "

وی افزود: "سالها تحقیق در این زمینه انجام شد و اکنون ما می توانیم یک راه حل پیشرفته روان کننده معرفی کنیم که از نظر کیفیت و قیمت قابل رقابت باشد."

MCB به تازگی یک صفحه جامع و آسان قابل درک برای اطلاعات فنی دیجیتال و MSDS منتشر کرده است که اطلاعات زیادی در مورد مزایای اصلی و ترکیب شیمیایی آن ارائه می دهد.

هر کس می تواند نسخه رایگان خود را فقط با مراجعه به صفحه فهرست وب سایت دریافت کند.

دسترسی
گریس چند منظوره پیشرفته MCB هم اکنون با قیمت مقدماتی ویژه محدود برای سفارشات داخلی و بین المللی در دسترس است.
24 تیر 1400, 08:46 / خبرها

نظر بدهید


up